ثبت مشاور

آموزش تهیه رنگ های طلایی و نقره ای و مسی با پودر رنگ

تاریخ : 1398.11.24
نظرات : 0

مینیاتور سرا : رنگ های طلایی و رنگ های مسی و رنگ های نقره ای ، اغلب در بازار بصورت رنگ های آماده طلایی و مسی و نقره ای بفروش می رسند و علت این امر ، تسریع در رسیدن مشتری به هدف نهایی است . ولی لازم است بدانید که این رنگ های مسی و طلایی و نقره ای ، مانند رنگ های طلایی و مسی و نقزه ای که خودتان با پودر آن را تهیه میکنید ، شفاف و براق نیستند و به همین علت ، توصیه ما به شما عزیزان ، استفاده از  پودر رنگ طلائی و پودر رنگ مسی و پودر رنگ نقره ای ، برای ساخت رنگ های طلایی و مسی و نقره ای با جلوه بیشتر است . 

ساخت رنگ طلایی و مسی و نقره ای ، با پودر ، نیاز به مقداری کیلر روغنی و یا جلای آلکیدی دارد.

 

آموزش ساخت رنگ طلایی و نقره ای و مسی با پودر رنگ

 

آموزش روش ساخت رنگ طلایی و مسی و نقره ای با پودررنگ مسی و طلایی و نقره ای 

 

مقداری کیلر روغنی یا جلا را در ظرف مورد نظر ریخته و کمی آن را رقیق میکنید . ( با تینر روغنی )

سپس پودر رنگ طلائی یا پودر رنگ مسی یا پودر رنگ نقره ای را به آن آرام آرام اضافه کنید . توجه داشته باشید هر چقدر پودر بیشتری داخل کیلر و یا جلا بریزید ، کیفیت رنگ طلایی و رنگ مسی و نقره ای شما بیشتر خواهد بود .

به طور کلی رنگهای پودری ، مانند رنگ طلایی ، رنگ مسی و رنگ نقره ای و تمام رنگهایی که به شکل پودر به فروش میرسند باید با ترکیب جلا و کیلر مورد استفاده قرار بگیرند تا کیفیت مطلوبی داشته باشند و در اثر گذر زمان کم رنگ و سیاه نشوند .

به این نکته توجه داشته باشید که رنگهای مسی و طلائی و نقره ای ، بعد از گذشت تقریبا یک سال خود به خود کیفیت خود را از دست میدهند و سیاه میشوند که به همین دلیل هرچه پودر بیشتری به کیلر و یا روغن جلا اضافه شود ، رنگ طلایی و مسی و نقره ای دوام و ماندگاری بیشتری خواهد داشت ،

توجه داشته باشید برای این که رنگ طلایی و رنگ مسی و رنگ نقره ای شما کیفیت و ماندگاری خوبی داشته باشد ، استفاده از پودرهای طلایی و پودر مسی و پودر نقره ای خارجی (آلمانی) توصیه میشود که نتیجه بهتری را در بر خواهد داشت.

اگر پودر طلایی و نقره ای و مسی را با وارنیش براق و کمی آب حل کنید به شما طلائی براق تری خواهد داد .

 

آموزش ترکیب پودر طلایی و پودر نقره ای و پودر مسی برای سطوح گچی و فلزی و چوبی و بطور کلی در نقاشی ساختمان

 

برای تهیه رنگ طلایی و رنگ مسی و رنگ نقره ای براق و درخشان با پودر طلایی نیاز به پودر طلایی و پودر مسی و پودر نقره ای خوب و باکیفیت است .

پودر طلایی و پودر مسی و پودر نقره ای را به چند روش می توان تبدیل به رنگ طلایی و رنگ مسی و رنگ نقره ای کرد اما در نقاشی ساختمان بهترین روش ، ترکیب آن با روغن وارنیش است . برای تهیه رنگ طلایی و رنگ مسی و رنگ نقره ای ، نیاز به پودر طلایی و پودر مسی و پودر نقره ای و روغن وارنیش و تینر روغنی است توجه داشته باشید تمامی مواد مصرفی باید روغنی باشد نه فوری .

برای تهیه یک کیلو رنگ طلایی و رنگ مسی و رنگ نقره ای ، نیاز به ۱۵۰ گرم پودر طلایی و پودر نقره ای و پودر مسی و یک کیلو روغن وارنیش است .

پودر طلایی و پودر نقره ای و پودر مسی را در ظرفی ریخته و بعد مقدار کمی تینر اضافه کرده و خوب هم میزنیم تا پودر باز شود و بعد روغن وارنیش را به آن اضافه کرده و باز خوب هم میزنیم . رنگ طلایی و رنگ مسی و رنگ نقره ای ، آماده برای اجرای نقاشی در ساختمان و سطوح فلزی و سطوح چوبی و سطوح گچی و ... می شود.

 

 

 

 

 

 

کلمات مرتبط

رنگ طلائی , رنگ طلايي , رنگ طلايي روش ساخت , رنگ طلايي ساخت , رنگ طلايي و مسي , رنگ مسي , رنگ مسي روش ساخت , رنگ مسي ساخت , رنگ مسي و طلايي روش ساخت , روش ساخت رنگ طلائی و مسی , روش ساخت رنگ طلايي , روش ساخت رنگ طلايي و مسي , روش ساخت رنگ مسي , روش ساخت رنگ هاي پودري , طرز ساخت رنگ طلايي , طرز ساخت رنگ مسي , نحوه ساخت رنگ طلايي , نحوه ساخت رنگ مسي رنگ نقره ای , رنگ نقره ای روش ساخت , رنگ نقره ای ساخت , رنگ نقره ای و مسي , رنگ مسي و نقره ای روش ساخت  روش ساخت رنگ نقره ای , روش ساخت رنگ نقره ای و مسي , طرز ساخت رنگ نقره ای , نحوه ساخت رنگ نقره ای , رنگ نقره ای و طلایی , رنگ طلایی و نقره ای روش ساخت , روش ساخت رنگ نقره ای و طلایی , ساخت رنگ با پودر رنگ , ساخت رنگ طلایی با پودر رنگ طلایی , ساخت رنگ مسی با پودر رنگ مسی , ساخت رنگ نقره ای با پودر رنگ نفره ای ,

دسته بندی :  آموزش

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا